סיווג קבלני ג-5

אנו רואים חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות והגולשים ובשיפור השירות הניתן ללקוחות ולגולשים עם מוגבלות. לפיכך אנו משקיעים משאבים רבים בהנגשת האתר שלנו על מנת להפוך אותו  לזמין יותר עבור אנשים עם מוגבלות.

נגישות אתר האינטרנט

הנגשת האתר נועדה להפוך אותו לזמין, ידידותי ונוח יותר לשימוש עבור אנשים עם צרכים מיוחדים, הנובעים בין היתר ממוגבלויות מוטוריות שונות, לקויות קוגניטיביות, קוצר רואי, עיוורון או עיוורון צבעים, לקויות שמיעה וכן אנשים בני הגיל השלישי.

אנו עושים מאמצים שהאתר שלנו יעמוד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, ברמת התקן הנדרש. כמו כן, אנו מיישמים את המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C.

תיקונים והתאמות שבוצעו:

* האתר מותאם לדפדפנים הנפוצים

* האתר מותאם לשימוש בטלפון הסלולרי.

* האתר מותאם לתצוגה תואמת מגוון מסכים ורזולוציות.

* אמצעי הניווט באתר פשוטים וברורים.

* תכני האתר כתובים באופן ברור, מסודר והיררכי. 

* תוכן האתר כתוב בשפה פשוטה וברורה.

* רוב הדפים באתר בעלי מבנה קבוע.

* למרבית התמונות באתר יש הסבר טקסטואלי חלופי (alt), ככל שמתאפשר טכנית

* האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש Ctrl ומקש + במקלדת

* אין באתר שימוש בתצוגת טקסט נע או מהבהב.

חשוב לציין, כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, ולמרות פעילותינו לשפר את נגישות האתר - ייתכן שיתגלו חלקים או יכולות שלא הונגשו כראוי או שטרם הונגשו.

אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, נשמח אם תכתבו לנו, באמצעות פנייה לרכז הנגישות שלנו במייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, אנו ממליצים מאוד לצרף פרטים מלאים ככל שניתן:

* תיאור הבעיה

* מהי הפעולה שניסיתם לבצע

* קישור לדף בו גלשתם

* סוג הדפדפן וגרסתו

* מערכת הפעלה

* סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם)

אנו נעשה ככל שביכולתנו על מנת להנגיש את האתר בצורה המיטבית ולענות לפניות בצורה המקצועית והמהירה ביותר.

 

פרטי רכז הנגישות במשרדנו:

שם: ג'ולי ארצי

טלפון: 052-896-1272

דוא”ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 24.8.2022

נווה בגדדי – ערכי החברה לעובדיה


 1. לשמור על הבטיחות בעבודה – חיי האדם ובריאותו תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו.
 2. להיות יצירתיים – להביע את עצמנו, להביא איכויות חדשניות, להמציא דברים חדשים (במגבלות כללי האיכות והבטיחות), למצוא ולהמציא דרכים שלא היו קודם.
 3. לשמור על פשטות – להעביר את המסרים והרצונות בפשטות, לפשט תהליכים. החיים עצמם פשוטים, ועם קצת תשומת לב אפשר למצוא פתרונות פשוטים.
 4. להיות קשובים - להסכים לשמוע דעות, לאפשר ריבוי דעות, ללמוד כל הזמן, להסתקרן.
 5. לשאוף למצוינות - להתעקש על הסטנדרט הכי גבוה שניתן להשיג – בעבודה, בשירות, בבטיחות.
 6. אחריות אישית - לקחת אחריות על כל דבר שאנחנו עושים.
 7. גאוות יחידה -  אנחנו מתגאים בתוצאות שלנו, ורוצים לבנות בניינים שכל בני המשפחה שלנו יהיו גאים בהם, שהנכדים שלנו יגידו: "תראו! את זה סבא שלי בנה!". הצלחת החברה היא ההצלחה של כולנו.
 8. לחשוב בגדול - להרחיב אופקים, להגדיל ראש. לבוא עם פתרונות. מקסימום - נצליח. מותר לנסות, מותר לטעות (במגבלות כללי האיכות והבטיחות). מי שלא עושה – לא טועה.
 9. לספק את התוצאות - אנחנו נבחנים על התוצאה הסופית, וגם אם יש עיכובים ובעיות אנחנו מתמודדים ומביאים את התוצאה שהלקוח צריך.
 10. נועם הליכות – בסביבת העבודה בחברה תמיד ישררו ערכים של כבוד הדדי, שיח מכבד, לקיחת אחריות ואמינות.
 11. להיות יסודיים – הקפדה על הפרטים והיכרות יסודית עם הפרטים מרמת המאקרו לרמת המיקרו. לא ניתן להצליח ללא הקפדה על הפרטים הקטנים.
 12. תודעת שרות – כלפי כל הסובבים אותנו – לקוחות, עובדים אחרים בחברה, ספקים וגורמים חוץ ארגוניים. תודעת השירות מתחילה באימוץ נקודת המבט של הלקוח – השאלה היא לא מה נוח לנו, אלא איזה שירות ואיזה מענה היינו רוצים לקבל אם אנחנו היינו הלקוח.
 13. להיות עם עמוד שדרה – מותר להביע דיעה, להציע הצעות ולהביא את עצמנו לידי ביטוי. יחד עם זאת, מרגע שמתקבלת החלטה סופית ע"י מנהלי החברה - החזית אחידה וכולנו מבצעים.
 14. להיות יעילים ואפקטיביים – יעילות בעבודה היא לבצע את העבודה מהר. אפקטיביות בעבודה היא לבצע את העבודה פעם אחת (בלי חזרות). הבזבוז הוא האויב הגדול שלנו. כדי להיות מצוינים, עלינו להיות יעילים ואפקטיביים. אנחנו שואפים לחסכון ונאבקים בבזבוז.
 15. להצליח מול האתגרים – אנחנו לא מתייאשים לעולם ותמיד שואפים להצליח על אף האתגרים והקשיים שעולים. גם אם יש מחסור – בכוח אדם, זמן או תקציב.
 16. מכירות – לכל אחד מאיתנו יש את היכולת למכור. כולנו אנשי מכירות ושגרירים של החברה – מול בני המשפחה, החברים, השכנים והמכרים.
 17. להקפיד – אנחנו מסיימים כל משימה, עד הסוף, בלי להתפשר על "קטנות".
 18. להיות מקצוענים - ערך עליון שמנחה את כל עובדי החברה.

 

 

yellow hard hat דרוש ממונה בטיחות בענף הבניה למשרה מלאה. עדיפות לבעלי ניסיון עם תקן 45001

 

 

 

 

 

 

מאמרים נוספים...

עמוד 1 מתוך 2

למה אנחנו?

חברתנו ניהלה עשרות פרויקטים שונים ומורכבים בתחום הבנייה וטיפלה בהצלחה בפרויקטים עתירי מערכות ותשתיות, המשלבים יועצים בתחומים שונים כגון : מבני ציבור, בתים פרטיים, בתי יוקרה בסטנדרט הגבוה ביותר ובניה רוויה.

נווה בגדדי מביאה לתחום הבנייה בישראל ידע עדכני וניסיון רב, תוך הקפדה יתרה על רצונות ודרישות הלקוח. בכל פרויקט, מטרתנו היא למצוא את הפתרונות האיכותיים והמתאימים ביותר לצרכי הלקוח ולרצונותיו, תוך התחשבות באפשרויות ובאילוצים, בתקציב ובתנאי השטח.

הניסיון והידע המצטבר הרב שצברה החברה בתחום הבניה, בשילוב שיטות בניה מתקדמות וחומרי גמר חדשניים, מאפשרים לנו לבנות בסטנדרטים גבוהים, תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים ובמסגרות תקציביות עם מינימום ליקויי בנייה ומקסימום שירות ללקוח.

אמנת השירות של החברה שמה דגש מיוחד על מתן שירות ברמה גבוהה, הגינות, יושר ואתיקה מקצועית קפדנית הן כלפי לקוחות החברה, והן כלפי עובדיה וספקיה.