בונים סגנון חדש

  • במטה החברה מספר מחלקות הפועלות למען לקוחותיה: מחלקת שינויי דיירים המתמחה במתן מענה תכנוני, עיצובי ומקצועי כדי למקסם את צרכי הלקוח. בנוסף, קיימת  בחברה מחלקת שירות לקוחות הנותנת יחס חם ואישי תוך מתן מענה מהיר ומקצועי.
    כמו כן, ניתן לפנות 24/7 דרך האתר האינטרנט של החברה, מדובר בשירות ראשון מסוגו בענף הבנייה הישראלי. מערך זה מאפשר ללקוחות החברה, הן לדיירים והן ליזמים, שקט, ביטחון וידיעה ברורה שהם נמצאים בידיים הכי טובות ומקצועיות שניתן לבקש
  • החברה מנוהלת על ידי מהנדס אזרחי מוסמך.
  • החברה מקיימת שיטה ברורה ומוגדרת לניהול פרויקטים בבנייה המגיעה לתוצאות יוצאות דופן לא רק מסירת פרויקטים לפני תאריך היעד, אלא אף סיום פרויקטים עם מספר רג'קטים חד ספרתי ברוב המקרים.

למה אנחנו?

חברתנו ניהלה עשרות פרויקטים שונים ומורכבים בתחום הבנייה וטיפלה בהצלחה בפרויקטים עתירי מערכות ותשתיות, המשלבים יועצים בתחומים שונים כגון : מבני ציבור, בתים פרטיים, בתי יוקרה בסטנדרט הגבוה ביותר ובניה רוויה.

נווה בגדדי מביאה לתחום הבנייה בישראל ידע עדכני וניסיון רב, תוך הקפדה יתרה על רצונות ודרישות הלקוח. בכל פרויקט, מטרתנו היא למצוא את הפתרונות האיכותיים והמתאימים ביותר לצרכי הלקוח ולרצונותיו, תוך התחשבות באפשרויות ובאילוצים, בתקציב ובתנאי השטח.

הניסיון והידע המצטבר הרב שצברה החברה בתחום הבניה, בשילוב שיטות בניה מתקדמות וחומרי גמר חדשניים, מאפשרים לנו לבנות בסטנדרטים גבוהים, תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים ובמסגרות תקציביות עם מינימום ליקויי בנייה ומקסימום שירות ללקוח.

אמנת השירות של החברה שמה דגש מיוחד על מתן שירות ברמה גבוהה, הגינות, יושר ואתיקה מקצועית קפדנית הן כלפי לקוחות החברה, והן כלפי עובדיה וספקיה.

 

פרוייקטים אחרונים

אמנת שירות

אנו בחברת נווה בגדדי בע"מ מתחייבים לפעול על בסיס ערך האדם ואהבת האדם באשר הוא אדם ומתחייבים לפעול בכל רמות השירות בכדי לקדם ערך זה. אדם הוא אדם לפני היותו לקוח, עובד או ספק. אדם לתפיסתנו הוא אדם ללא קשר לייחוסו, מוצאו, מצבו הכלכלי או שיוכו האתני. החברה תפעל תמיד ברוח מגילת זכויות האדם הבינלאומית בה נכתב כי "כל בני האדם נולדו חופשיים ושווים במעמד ובזכויותיהם. הם התברכו בהגיון ובמצפון ועליהם להתנהג אחד אל השני ברוח של אחווה". אדם הוא אדם בשל היותו כזה וערך זה הוא המחבר אותנו כחברה הבנויה על אנשים הנוהגים זה בזה באחווה ויושר. אנו מתחייבים לעשות ככל שניתן על מנת להעניק לערך זה חיים במציאות היומיומית, כחלק מהמאמץ היומיומי בו כל אדם צריך לקחת חלק ליצור חברה טובה יותר.

שירותיות

שירותיות היא ערך עליון, אותו מעמידה חברת נווה בגדדי בע"מ בראש סולם הערכים שלה. אנו מאמינים כי שירות לא ניתן רק כי אדם שילם את מיטב כספו, אלא כי שירות ראוי מתחייב מהכבוד אותו אנו רוכשים כלפיו כאדם. אנו מתחייבים שכל בקשה, קטנה כגדולה, תיבדק ותיענה בצורה המקצועית והמהירה ביותר תוך התחשבות במבקש וכיבוד צרכיו.

הגינות עסקית

חברת נווה בגדדי בע"מ מאמינה כי עסקים יש לעשות בהגינות מתוך התפיסה כי כשכולם מרוצים, כולם מרוויחים. אנו מתחייבים לסחור ולנהוג תמיד בהגינות כלפי כל הצדדים, לקוחות, עובדים וספקים, ומצפים להתנהגות זהה מהספקים הרבים איתם אנו עובדים.